Opis produktu
Posiadamy w ofercie automatyczne dozowniki do mydła do rąk oraz żelu do dezynfekcji rąk nowej generacji z systemu LTX™. To elektroniczne, bezdotykowe dozowniki na mydło i żel do dezynfekcji rąk, które zapewniają higieniczne użytkowanie. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, dozowniki mydła w płynie i żelu do dezynfekcji rąk pozwalają na precyzyjną i higieniczną aplikację. Każdorazowo dozują dokładnie odmierzoną porcję, zamieniając (w przypadku dozownika mydła w płynie) płyn w piankę. Dodatkowo z uwagi na mechanizm dozowania, dozowniki do mydła i żelu zapewniają ekonomiczne i estetyczne użytkowanie, niwelując straty tych środków do higieny rąk i kapanie resztek na blat lub podłogę.

Automatyczny dozownik do mydła i żelu z systemu LTX, w odróżnieniu do innych pojemników na mydło, charakteryzuje innowacyjna technologia i wysokie standardy higieny, a przy tym bardzo prosta obsługa. Dozowniki do mydła i żelu działają na baterie dołączone oryginalnie do dozownika. Specjalne wkłady mydła lub żelu można wymienić w łatwy i szybki sposób, a dodatkowo dozowniki mydła i żelu wyposażone są w system zamknięcia.

Do produktów w postaci pianki do mycia rąk marki GOJO oferujemy elektroniczne, bezdotykowe dozowniki do mydła w płynie z systemu LTX, zaś do żelu do dezynfekcji rąk marki PURELL

Cennik
  • Dozownik GOJO – bezdotykowy LTX mydła w pianie poj. 700ml i 1200ml (kpl+wkłady)
    162 zł netto / 199,26 zł brutto
  • Dozownik GOJO – bezdotykowy LTX mydła antybakteryjne w pianie poj. 700ml i 1200ml (kpl.+wkłady)
    179 zł netto / 220,17 zł brutto
  • Dozownik PURELL – bezdotykowy LTX z żelem do dezynfekcji rąk poj. 700ml i 1200ml (kpl.+wkłady)
    179 zł netto / 193,32 zł brutto
Galeria zdjeć