KS Sanita powstała w 2005r. Naszym głównym celem stało się zaopatrywanie aptek oraz firm farmaceutycznych w różnego rodzaju sprzęt i wyposażenie. Hasłem przewodnim prowadzonego przez nas biznesu jest „jakość i profesjonalizm w służbie Twojej firmie”.

Naszym celem jest jak najlepszej wypełnianie tego hasło dostarczając produkty najwyższej jakości, w profesjonalny sposób tak aby zdobyć zadowolenie i zaufanie naszych klientów.

W myśl tego hasła pragniemy ciągle wzbogacać ofertę firmy, unowocześniać ją oraz reagować na wszystkie potrzeby klientów. Naszą ambicją jest przygotowanie jak najbardziej wszechstronnej i dopasowanej oferty, tak aby zaoszczędzić klientom jak najwięcej czasu i energii.

Młody i energiczny zespół dba o to aby obsługa odbywała się sprawnie i profesjonalnie. Ciągle rozszerzająca się baza klientów oraz składane przez Państwa zapotrzebowanie na oferowany przez nas asortyment, świadczy o wzrastającym zaufaniu do firmy oraz zadowoleniu z naszej obsługi. Pragniemy podziękować Państwu za to zaufanie a także zachęcić do dalszej współpracy z nami.

Obiecujemy stale podnosić jakość naszych usług a także dbać o jakość oferowanych przez nas produktów.