W zakresie mebli aptecznych tworzonych na indywidualne zamówienie Firma KS Sanita poleca produkty uznanego i doświadczonego partnera – Firmę Archicram . Misją firmy Archicram , mającej już ponad dwudziestoletnie doświadczenie jest innowacyjne projektowanie i wyposażanie aptek. Dotychczas z ich oferty na wyjątkowe a zarazem bardzo funkcjonalne meble apteczne skorzystało ponad 1300 Klientów. Skutecznie przyczynili się do osiągnięcia przez nich sukcesu na coraz bardziej konkurencyjnym rynku dystrybucji leków.

Firmę tworzy wykwalifikowana grupa projektantów, stolarzy i montażystów, którzy wykonują realizacje na miarę potrzeb i oczekiwań, służąc jednocześnie fachowym doradztwem. Kompleksowo i z zaangażowaniem realizują indywidualne projekty dla naszych Klientów z zachowaniem zasad marketingu farmaceutycznego, po to aby przerabiane lub nowo tworzone apteki odnosiły sukces rynkowy. Do każdego projektu podchodzą bardzo indywidualnie, szczegółowo analizując lokalne uwarunkowania funkcjonowania apteki, przez co odwiedzający ją pacjenci mogą poczuć się w niej przyjemnie i stać się jej stałymi Klientami.

Profesjonalnie rozwiązany jest również problem składowania coraz większego asortymentu leków w aptece. Przeznaczone do tego szuflady wyposażone są w systemy segregacji oraz najwyższej jakości prowadnice gwarantujące wieloletnie bezproblemowe działanie.

Jeżeli zaprezentowane meble apteczne podobają się Państwu prosimy kontaktować się bezpośrednio z firmą Archicram.

ARCHICRAM
tel. +48 61 842 82 55
fax +48 61 842 80 97
GSM +48 660 443 632
http://www.archikram.pl/
Facebook : https://www.facebook.com/pages/ARCHICRAM-Meble-Apteczne-Apteka/548885165123614